PREKIŲ PRISTATYMAS

LR teritorijoje prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas, po apmokėjimo gavimo. Sąskaitą prašome apmokėti per 2 darbo dienas, kitaip Jūsų užsakymas bus automatiškai anuliuotas.

Užsakytos prekės LR teritorijoje siunčiamos kurjerių pagalba. 
  

PRISTATYMO KAINA

Vilniaus mieste prekės pristatomos nemokamai, jei užsakymo suma viršija 10€.
Jeigu prekė pristatoma ne Vilniuje ir užsakymas neviršija 40€ , siuntimo kaina priklauso nuo užsakytos prekės svorio

Siuntos svoris

Pristatymo kaina

iki 5kg

3€

nuo 5kg iki 10kg

4.5€

nuo 10kg iki 20kg

6€

nuo 20kg iki 35kg

8€

nuo 35kg iki 60kg

12€

nuo 60kg iki 100kg

15€

Pastebėjęs siuntos pažeidimą, Pirkėjas gali siuntos nepriimti ir nepriėmimo priežastį nurodyti siuntos važtaraštyje. Pirkėjui priėmus prekę ir pasirašius važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai.

                                          

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Daiktų trūkumai šalinami, daiktai keičiami, grąžinami vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 “Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” (Žin., 2001, Nr.58-2105) patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

Prekes grąžina pirkėjas savo lėšomis. Prekių pakeitimas ir grąžinimas galimi tik tuomet, jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais. Visais atvejais prekės turi būti grąžinamos originalioje pakuotėje. 

Išlaidos, sudariusios prekės pristatymą, pirkėjui nėra grąžinamos.