Apie mus

UAB "MARAKSIS" įkurta 1997 metais. Jau daugiau nei 18 metų įmonė yra aktyvi Lietuvos rinkos dalyvė ir sėkmingai plečia savo veiklą.

 

  Pagrindinis veiklos pobūdis - didmeninė ir mažmeninė prekyba grąžtais ir įrankiais. Šiuo metu mūsų įmonė siūlo labai platų M PLUS grąžtų asortimentą: metalui, betonui, medžiui (bus patenkinti tiek mėgėjų, tiek profesionalų poreikiai). Visi grąžtai yra aukštos kokybės ir atitinka visus Europos Sąjungos reikalavimus. Taip pat atstovaujame tokius įrankių gamintojus kaip BOSCH, SKIL ir JONNESWAY.

 

  Plačiausias asortimentas, lanksti nuolaidų sistema ir patogus pirkėjui prekių pristatymas padėjo mums įgyti patikimų partnerių Lietuvoje ir užsienio šalyse. Turime atstovus Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Baltarusijoje, Rusijoje bei Čekijoje. Kad mūsų pirkėjai būtų patenkinti prekių gausa ir jų kainomis, turime puikią vadybininkų komandą, kuri parenka tinkamiausią ir geriausią variantą kiekvienam  mūsų klientui pagal jo poreikius ir galimybes.

 

  Mūsų įmonės tikslas - orientuotis į rinkos poreikius, reaguoti į jos pokyčius ir atsižvelgti į klientų pageidavimus, tuo pat metu didinant asortimentą bei mažinant kainas. Pagrindinė įmonės būstinė yra įkurta Vilniuje, labai patogioje ir lengvai pasiekiamoje bet kokiu transportu vietoje.

Visada maloniai laukiame Jūsų.